Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#16 9-2-2009 16:59:33

 fanka Josha

Dżoszorozkminiacz

10987084
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 24-1-2009
Posty: 353
Ulubiona piosenka Josha: Awake,Si volvieras a mi
Wiek: 29
Imię: Monika

Re: Nominacja do Grammy 2009

Na pewno każdej z nas jest troche przykro,że Josh nie dostał tej nagrody Mimo to wierzę,że Josh nie jest bardzo zawiedziony...przecież ma rzesze prawdziwych fanów,którzy kochają go za to jak śpiewa i jakim jest człowiekiem A nagroda...?W jakimś stopniu jest ważna...ale mnie sie wydaje,że te wszystkie nagrody są dla zaspokojenia próżności tych "gwiazdek",które je dostają.Niestety zreguły dostają je tacy wykonawcy,którzy niezawsze na nie zasłużyli...(tyczy sie to nie tylko muzyki,ale i filmu,jak dziewczyny już wcześniej wspomniały o tych Oskarach)Showbiznes żądzi sie swoimi prawami...
Dla nas przecież Josh zawsze bedzie zwycięzcą!!! I już zawsze bedziemy go kochać...z nagrodami czy też bez!


"Pielęgnuj swoje marzenia...Trzymaj się swoich ideałów...Maszeruj śmiało według muzyki,którą tylko Ty słyszysz..."

Offline

 

#17 9-2-2009 17:38:24

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Nominacja do Grammy 2009

Szkoda, że nie dostał tej nagrody:( należała mu się:)


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#18 9-2-2009 19:28:07

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Nominacja do Grammy 2009

Marta_Evans napisał:

Ach, jak ja uwielbiam, gdy mężczyzna ubrany jest cały na czarno! Czarny garnitur, czarna koszula, czarny krawat (w tym akurat przypadku krawatu nie ma). Wygląda wtedy tak bardzo elegancko i seksownie. Josh wie co dobre.

Zdecydowanie. Czerń dodaje im takiej... niesamowitości. Ja na przykład uwielbiam też czarne [najlepiej] kapelusze. Gdyby Josh ubrał się tak, jak na Grammy właśnie i założył taki kapelusz... Padłabym XD

Marta_Evans napisał:

A co do krytyków. Naczytałam się wielu fachowych opiń o Joshu i nie trafiłam jeszcze na taką, która byłaby negatywna.

Wybacz upierdliwość, ale nie 'opinii'? Zamiast 'opiń'? (:

Jaki jest mój stosunek do Grammy. Jak już Marta wspomniała, bywają ustawiane. I nie wątpię, że ojciec Natalie jakoś przyczynił się do jej sukcesu, nie twierdzę jednak, że nie zasłużyła na statuetkę. I nie twierdzę, że nie zasłużył na nią Josh.
Jaki jest jego stosunek? Według mnie na luzie. Josh wie, że jest młody, że jest w rozkwicie kariery. I o tyle mi szkoda, że jej nie dostał, bo może za jej sprawą stałby się bardziej popularny. Ale tak właściwie Josh ma przed sobą jeszcze wiele płodnych lat i myślę, że nagra jeszcze kilka albumów. Sądzę też, że zaśpiewa piosenki do kilku soundtracków i, kto wie, może któraś będzie nominowana? Według mnie, Josh myśli sobie: "Byłoby miło, rzeczywiście wyróżnienie, ale na nie jeszcze przyjdzie czas. Mam jeszcze ten czas przed sobą." Bo go ma. I choć Noel ma dla mnie wartość ogromną a) przez Josha, to b) bo ma naprawdę niesamowitą aurę i magię świąt. I statuetka ustawionych-Grammy nic w tym nie zmienia.


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#19 9-2-2009 19:32:41

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Nominacja do Grammy 2009

Marta_Evans napisał:

Ach, jak ja uwielbiam, gdy mężczyzna ubrany jest cały na czarno! Czarny garnitur, czarna koszula, czarny krawat (w tym akurat przypadku krawatu nie ma). Wygląda wtedy tak bardzo elegancko i seksownie. Josh wie co dobre.

Czemu ja nie mogę sobie pouwielbiać??!!! Nie mogę oka nacieszyć przez ta pechową stronę:[ To niesprawiedliwe:cry:


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#20 9-2-2009 19:53:45

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Nominacja do Grammy 2009

Nijaka napisał:

Marta_Evans napisał:

A co do krytyków. Naczytałam się wielu fachowych opiń o Joshu i nie trafiłam jeszcze na taką, która byłaby negatywna.

Wybacz upierdliwość, ale nie 'opinii'? Zamiast 'opiń'? (: /

Heh, dzięki za uwagę. xD Nie zauważyłam nawet. Wymyśliłam nowe słowo.

Agnetha napisał:

Czemu ja nie mogę sobie pouwielbiać??!!! Nie mogę oka nacieszyć przez ta pechową stronę:[ To niesprawiedliwe:cry:

Mam nadzieję, że już możesz, link wysłany.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#21 9-2-2009 20:29:18

 Grobanka

Powolny działacz

Zarejestrowany: 27-1-2009
Posty: 52
Ulubiona piosenka Josha: So she dances, Mi morena...
Wiek: 16
Imię: Kiara
WWW

Re: Nominacja do Grammy 2009

Wiecie co?
Trochę mi jednak szkoda, że nie dostał tej nagrody...Przecież Joshowi się należy...
Ustawione to wszystko...Trzeba by stworzyć inną nagrodę...Taką od fanów...a nie od tych...no, nie powiem.
Wybaczcie.
Mam nadzieję, że nagra jeszcze kilka albumów... I na pewno nagra.

PS.Dacie tego linka na forum?Też bym pouwielbiała

Offline

 

#22 9-2-2009 20:56:08

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Nominacja do Grammy 2009

Dla tych, którym nie wchodzi podany link: http://wyslijplik.pl/download.php?sid=MJ6r9DiR tu macie do ściągnięcia.

Wiecie co, tak się teraz zastanawiam... Czy Josh rzeczywiście jest bez krawata? Jestem ślepa... Bo zobaczcie tu: http://www.youtube.com/watch?v=evjDbnKTewA czy tu ma krawat? Ja naprawdę jestem ślepa. Tak to jest gdy się zakłada wszystko czarne...

Tak wiem... nie mam nic innego do roboty tylko wpatrywać się, czy Josh ma ten krawat czy nie... Chyba jednak ma... No bo jak bez krawata na taką uroczystość? A im dłużej się wpatruję, to zaczynam coś tam widzieć. Źle ze mną.

Josh jest świetnym mówcą, widać to nawet po tych kilkudziesięciu sekundach. Chciałabym, aby kiedyś Josh poprowadził taką uroczystość. Josh z powodzeniem może udawać komika (bo zazwyczaj tacy prowadzą amerykańskie gale). Jestem pewna, że wszyscy byliby zachwyceni.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#23 9-2-2009 22:13:06

 Leia

Zarażony Dżospą

Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 23-11-2008
Posty: 126
Ulubiona piosenka Josha: You Are Loved,AllaLuceDelSole
Imię: Ilona

Re: Nominacja do Grammy 2009

hehe, chyba jednak jest bez krawata, albo też jestem ślepa
A tak w ogóle to tak jakby włosy mu się mniej kręcą czy też się za długo wpatrywałam?
co do Josha jako mówcy, fakt, potrafi przemawiać do ludzi, i to tak że Go słuchają, i mówi przy tym nie nudząc, co jest ważne...może więc kiedyś poprowadzi jakąś wielką galę


"Liczą się nie te ciosy, które zadajemy, ale te, które zdołamy znieść"
                                                                               Stephen King

Offline

 

#24 10-2-2009 10:51:35

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Nominacja do Grammy 2009

Josh napisał do nas list , no muszę przyznać  że miałyście rację tak bardzo się nie przejął , tylko trochę było mu smutno i jeszcze nas pocieszał A do tego jeszcze uciekł mu Sweeney i na pewno bardzo się o niego martwił . Szczęście ,że się znalazł . wyobrażacie sobie jak Josh przeżywałby jego stratę ?? I no, no imprezka u Ushera ? A podobno nie lubi imprez ??  żartuję  oczywiście należy mu się rozrywka  jak najbardziej !!!!!!

Offline

 

#25 10-2-2009 11:26:25

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Nominacja do Grammy 2009

Czyż to nie prawdziwy skarb? Zamiast przejmować się sobą, to jeszcze nas pociesza:) I jeszcze mu Sweeney stracha narobił, dobrze, że wszystko dobrze się skończyło:)

...i jego podpis..."J" To tylko jedna litera, a jak wiele znaczy:)


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#26 10-2-2009 16:32:33

 Grobanka

Powolny działacz

Zarejestrowany: 27-1-2009
Posty: 52
Ulubiona piosenka Josha: So she dances, Mi morena...
Wiek: 16
Imię: Kiara
WWW

Re: Nominacja do Grammy 2009

Josh ma niesamowity dystans do samego siebie...na prawdę. No to takie słodkie, że pociesza i dziękuje
Sweeney, dlaczego ?!? Nie wolno uciekać! Pamiętam jak kiedyś mi zaginął piesek, to po prostu straszne!!!!!!!! :buuuu: Nie wolno!

Offline

 

#27 10-2-2009 18:47:06

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Nominacja do Grammy 2009

Josh nie miał krawatu:) To tylko taka koszula z takim specjalnym brzegiem, który ukrywa guziki:) poza tym, ma ją rozpiętą trochę u góry, na tyle, że nie mógłby mieć krawatu, bo wyglądałoby to nieestetycznie:)


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#28 10-2-2009 19:38:12

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Nominacja do Grammy 2009

Agnetha napisał:

...i jego podpis..."J" To tylko jedna litera, a jak wiele znaczy:)

Dokładnie, Agnieszko. Ja, jak czytam ten list, i widzę zwykłe "J" to aż mi serce fruwa. To takie... Nie wiem, porusza mnie! A nie robiąc OT - wypowiem się w wątku o blogu.

Co do Grammy natomiast, Josh zniósł to dobrze. Z lekkim zrezygnowaniem, ale tylko takim: szkoda, ale trudno, popracujemy jeszcze. I to świetna postawa, Josh! Jestem z Ciebie dumna!


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#29 10-2-2009 19:48:09

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Nominacja do Grammy 2009

Dołączam się. Na mnie ta litera też tak podziałała! Gdy to zobaczyłam... To takie osobiste. Bardzo mi się spodobało.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#30 10-2-2009 19:58:20

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Nominacja do Grammy 2009

Osobiście chciałabym żeby zawsze tak się podpisywał:) A tak mi się teraz skojarzyło...wiecie jak mój brat ma mnie wpisaną w swoim gadu-gadu? JG...tak sobie wymyślił:D A ja nie mam nic przeciwko^^


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora