Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#16 1-2-2009 21:40:41

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Life Is a Masquerade

Ciekawe ile czasu komponowali tę piosenkę. xD Wydaje się, że ten pomysł był spontaniczny, więc chyba piosenka dość szybko wyszła. Ale oni mają talent, aby tak szybko już coś stworzyć.

Teraz jak się zastanawiam nad piosenką, coraz bardziej cieszę się, że jednak to żart. Słowa piosenki to nie to co inne Josha (takie jakieś proste) plus słowo "baby" - myślałam, że Josh nie zniży się do takiego poziomu. Chociaż zawsze dodawałam sobie po tym "ale i tak go uwielbiam". No cóż, teraz łatwo mi krytykować to, co Josh uważa za głupie!


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#17 1-2-2009 22:05:15

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Life Is a Masquerade

Marta_Evans napisał:

słowo "baby" - myślałam, że Josh nie zniży się do takiego poziomu. Chociaż zawsze dodawałam sobie po tym "ale i tak go uwielbiam"

Zgadzam się, przy tym baby przechodzą mnie ciary. Ale swojej opinii nie cofam, refren rzeczywiście wpada w ucho i sama piosenka [a najbardziej własnie ten refren] mi się nawet podoba. To przez ten kanon.


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#18 2-2-2009 17:32:08

 Grobanka

Powolny działacz

Zarejestrowany: 27-1-2009
Posty: 52
Ulubiona piosenka Josha: So she dances, Mi morena...
Wiek: 16
Imię: Kiara
WWW

Re: Life Is a Masquerade

Refren rzeczywiście nawet wpada w ucho

A jak Josh piszczy...o rany, heh

Ale jednak dobrze że to żart <uff>

Offline

 

#19 2-2-2009 20:27:07

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Life Is a Masquerade

Jak to jest denna piosenka to ja się aureoli za życia dorobię:D A słowa baby nie słyszałam nawet;) Mi się i tak to podoba i wcale nie uważam, że jest denne. Josh wszystko obraca w złoto, ot co!


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#20 3-2-2009 20:01:10

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Life Is a Masquerade

To ci Josh...taki numer nam wykręcił! A piosenka wcale nie jest aż taka tragiczna, ale tak jak powiedziała HeroConstantine, Josh wszystko potrafi obrócić w złoto. Choćby nie wiem jak się "nie" starał to i tak zawsze wyjdzie mu to dobrzexD

Ale wiecie co, tak teraz sobie przesłuchałam tę piosenkę jeszcze raz (bo dawno nie słuchałam) to mam wrażenie, że głos Josha jest taki jakiś inny, "śmiejący", "wyśmiewający" Trochę taki lekceważący xD Ale mi i tak się podoba:) Cóż zrobić...^^

Ale teraz to faktycznie można sobie tak gadać, gdyby Josh nie powiedział jaki był cel nagrania tej piosenki to pewnie nikt by się nie zorientował!


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#21 3-2-2009 21:01:44

 Grobanka

Powolny działacz

Zarejestrowany: 27-1-2009
Posty: 52
Ulubiona piosenka Josha: So she dances, Mi morena...
Wiek: 16
Imię: Kiara
WWW

Re: Life Is a Masquerade

Racja
Josh musi mieć niezłe jaja z nas...Chociaż nie-to przecież Josh!!!
Agnetha też miałam takie wrażenie gdy pierwszy raz słuchałam tej piosenki, najbardziej to słychać, gdy już na końcu piszczą :haha: Ale powiem szczerze że Josh mnie też nabrał

Offline

 

#22 4-2-2009 20:44:30

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Life Is a Masquerade

Zdecydowanie, ten jego 'uśmiechnięty' głos był jednym z czynników, które mnie zachwyciły. I kanon!


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora