Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#31 3-5-2009 18:16:16

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Seriale i programy tv

Agnieszko, jesteś mega. Nie mam pojęcia, jakim cudem się do tego dokopałaś, ale brawo XD Sama nie wiem, że Josh zaśpiewał do Mody na Sukces... Ale, swoją drogą, zbiera ona przed ekranami TAKĄ publiczność, że może nie to aż tak źle? Kurcze, chciałabym zobaczyć ten fragment. Może uda nam się go gdzieś znaleźć? Też poszukam (:


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#32 4-5-2009 19:53:43

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Seriale i programy tv

Cudów ciąg dalszy...
Znalazłam (szok!) kilka istotnych faktów, bez których szukanie filmu byłoby trudne.

Tak więc, kiedy w ogóle widziałam ten odcinek w TVP1? Było to 11 marca 2008r. (czyli 45 dnia od momentu kiedy Josha po raz pierwszy w ogóle usłyszałam!). Był to odcinek...uwaga: 3742! Z tym że w USA ten sam odcinek ma numer 3957. Nie wiem po jakiemu oni to liczą, ale niech im tam będzie.

Aha, i w USA ten odcinek był wyemitowany 5 lat wcześniej niż u nas, w styczniu 2003 r. (Polska ma duuuże tyły, jak zwykle z resztą).

Tutaj jest małe zdjęcie gdzie pokazana jest Brooke płynąca na łodzi, wtedy to właśnie słychać utwór Josha.
http://moda-na-sukces.blog.pl/archiwum/ … d=13424018


Filmu jednak nadal znaleźć nie mogę, ale kto wie, może jeszcze jeden mały cud się zdarzy;]


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#33 4-5-2009 22:31:08

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Seriale i programy tv

Łał, Agnieszko! Nie wiem, skąd wytrzasnęłaś tyle szczegółów, ale jestem pod wrażeniem. I w trakcie szukania.


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#34 5-5-2009 11:35:19

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Seriale i programy tv

Zgadzam się, Aga jest niesamowita!


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#35 5-5-2009 16:32:46

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Seriale i programy tv

Przecież nic wielkiego nie zrobiłam. A w każdym razie głównego celu wciąż nie uzyskałam:/ Qurcze, być już tak blisko i nie móc ruszyć z miejsca:/

A tak na marginesie, ludzie mają niesamowitego fioła na punkcie Mody na sukces! Tyle blogów, a i fora nie pozostają w tyle. Nie byłam świadoma aż TAKIEJ popularności w Polsce...nie mogę się nadziwić!


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#36 25-5-2009 00:47:42

 Kalpana

Powolny działacz

589164
Skąd: Mława
Zarejestrowany: 24-5-2009
Posty: 58
Wiek: 19
Imię: Paulina
WWW

Re: Seriale i programy tv

No to ja może o swoich serialowych fascynacjach opowiem. Nigdy jakoś nie przepadałam za tym rodzajem sztuki, ale od pewnego czasu stałam się wręcz serialową maniaczką. Zaczęło się od oglądania wszystkich odcinków Monka jakie tylko można było zdobyć . Później przerzuciłam się na, wg mnie serial wszech czasów, jakim jest Miasteczko Twin Peaks (do dziś stoi u mnie na serialowym piedestale). Później były powroty do genialnego Latającego Cyrku Monty Pythona, Jasia Fasoli i Małej Brytanii. Teraz zaś moją głowę zaprząta tylko i wyłącznie Doktor House . Do tego stopnia, że oprócz tego forum zaczęłam okupować również housowe, gdzie męczę ludzkość moimi ikonkami .

Jestem również wielką fanką rewelacyjnego Life on Mars (u nas Życie na Marsie) i jego spin-offu - Ashes to Ashes - obydwa seriale równie genialne; Doktora Who (szczególnie drugiej serii i wybiórczych odcinków z 3., czwarta seria się do nich nie umywa) i takich klasyków jak Przystanek Alaska czy Allo, Allo . A jeśli chodzi o polskie to tylko BrzydUla.

Offline

 

#37 25-5-2009 20:11:14

 Saira

Powolny działacz

9018175
Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 21-1-2009
Posty: 62
Ulubiona piosenka Josha: If I walk away
Wiek: 24
Imię: Gosia

Re: Seriale i programy tv

Ostatnio namiętnie ogladam "Kroniki brata Cadfaela"- nie wiem czy pamiętacie, kilka lat temu w TVP był transmitowany ten serial, z sir Dereckiem Jackobim w roli głównej. Szczerze polecam


I can't breathe without you and I don't
I can't live without you and I won't

Offline

 

#38 25-5-2009 21:40:28

 Kalpana

Powolny działacz

589164
Skąd: Mława
Zarejestrowany: 24-5-2009
Posty: 58
Wiek: 19
Imię: Paulina
WWW

Re: Seriale i programy tv

Sir Derek Jacobi - kurcze, jak ja go uwielbiam! Tego serialu nie oglądałam, ale myślę, że swój talent pokazał rewelacyjnie w Ja, Klaudiusz - genialny serial historyczny, polecam! Derek grał tam rzymskiego cesarza Klaudiusza, człowieka ułomnego, jąkającego się i kulejącego. Pokazana jest jego droga do tronu, który zdobył w rzeczywistości przypadkiem . Oczywiście jest to fikcja literacka, choć trochę się faktów historycznych znajdzie . Swego czasu, lata temu, pokazywany był w TVP z podobno genialnym dubbingiem (nie sztuka jąkać się przez cały film ). Niestety, wszystkie taśmy spłonęły w pożarze magazynu .

Offline

 

#39 12-6-2009 01:11:47

 Kalpana

Powolny działacz

589164
Skąd: Mława
Zarejestrowany: 24-5-2009
Posty: 58
Wiek: 19
Imię: Paulina
WWW

Re: Seriale i programy tv

Post pod postem, ale przypał . No, ale jest dosyć duża odległość czasowa, więc chyba nie rozrabiam na forum .

Odkryłam ostatnio najcudowniejszy serial, jaki w życiu widziałam. Chodzi mi mianowicie o Pushing Daisies (po polskiemu Gdzie pachną stokrotki). Geniusz w najczystszej postaci. Przepiękne kolory, scenografia, stylizacja, humor, cięte dialogi (naprawdę szybkie) i świetni bohaterowie .

W skrócie jest to historia cukiernika Neda, który ma dość niecodzienny dar - może dotykiem przywracać do życia martwe rzeczy, ludzi, zwierzęta. Niestety jest pewien warunek - pierwszy dotyk Neda ożywia, ponowny zaś odbiera życie już na zawsze. Jest jeszcze jeden szkopuł - jeśli ożywiona osoba (lub rzecz, lub zwierzę) będzie żyło dłużej niż minutę (jeśli Ned nie dotknie jej ponownie przed upływem tego czasu) w zamian musi umrzeć ktoś inny, najczęściej w pobliżu.
Niechcący o darze Neda dowiaduje się prywatny detektyw, który zawiera z nim umowę - daje mu cynk o sprawach morderstw, w których oferowana jest nagroda, Ned dotyka ofiary, pyta się jej, kto ją zabił i przed upływem minuty dotyka ponownie.
Wszystko zmienia się diametralnie, kiedy to ofiarą morderstwa staje się miłość cukiernika z dzieciństwa - Chuck. Zostaje ona uduszona podczas podróży statkiem i dziwnym trafem jest kolejnym cynkiem od detektywa. Ned musi jej dotknąć i dowiedzieć się kto ją zabił. Jednak, gdy już ją ożywia, nie jest w stanie zabić jej ponownie - zostawia ją zatem przy życiu. I tak zaczynają się ich przygody w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych.

Serial przepełniony jest cudownym klimatem, niekiedy musicalowym, kiedy to bohaterowie śpiewają piosenki (rzadko to się zdarza, ale jest ). Poza tym jest to piękna historia miłosna Neda i Chuck, którzy mimo, że nie mogą się dotykać (aby Chuck nie umarła już na zawsze), to bardzo się kochają. Iście bajkowa, w połączeniu z całą otoczką serialu. W rolę Neda wcielił się boski Lee Pace, o którym to wspominałam już przy okazji Miss Pettigrew Lives for a Day. Gra niezwykle uroczo, nieśmiało wręcz, ale jego Ned chwyta za serce, aż chce się go przytulić .

Sama serialem zainteresowałam się nie z powodu fabuły, czy zachęty do obejrzenia, ale ze względu na dwie osoby w obsadzie. Mianowicie Kristin Chenoweth i znany już nam z roli Arbitra w wersji Chess z 2003 - Raul Esparza . Kristin znam z występów na Broadwayu (w szczególności z Wicked, gdzie grała razem z Idiną Menzel) - uwielbiam jej piskliwy głosik, który, gdy śpiewa, zmienia się diametralnie (jej popisy można także podziwiać w serialu). Raul zaś ma niewielką rolę akwizytora sprzedającego leki homeopatyczne, zakochanego bez wzajemności w bohaterce Kristin. Cudna para .

Jeśli kogoś to zainteresuje podam kilka linków:
Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=Hfm_bBcziVQ
Cudna scena miłosna z Raulem (Alfredo) i Kristin (Olive), gdy ten poniekąd wyznaje jej miłość: http://www.youtube.com/watch?v=mfk3LPrBXlM
Mały popis muzyczny Kristin (Olive) - jej bohaterka z kolei jest zakochana bez wzajemności w głównym bohaterze (Nedzie, cukierniku) - tu śpiewa piosenkę opisującą jej uczucia: http://www.youtube.com/watch?v=kbe1m30RS8c

Ostatnio edytowany przez Kalpana (12-6-2009 01:15:38)

Offline

 

#40 15-6-2009 11:16:22

 Leia

Zarażony Dżospą

Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 23-11-2008
Posty: 126
Ulubiona piosenka Josha: You Are Loved,AllaLuceDelSole
Imię: Ilona

Re: Seriale i programy tv

Kalpana napisał:

Odkryłam ostatnio najcudowniejszy serial, jaki w życiu widziałam. Chodzi mi mianowicie o Pushing Daisies (po polskiemu Gdzie pachną stokrotki). Geniusz w najczystszej postaci. Przepiękne kolory, scenografia, stylizacja, humor, cięte dialogi (naprawdę szybkie) i świetni bohaterowie

Jestem zaintrygowana przeczytalam co o nim napisalas, obejrzalam trailer, i wiem juz ze chcę obejrzec ten serial!
czy on byl emitowany przez polską tv? czy moze będzie?

Ja natomiast zaczęłam oglądać "Wyspę Harpera". W niedzielę o 22.00 na Axn... byl dopiero pierwszy odcinek, a mi za malo...krwi? Po przeczytaniu opisu myslałam ze bedzie wiecej czegos drastycznego. Co tez ten Dexter robi z człowiekiem


"Liczą się nie te ciosy, które zadajemy, ale te, które zdołamy znieść"
                                                                               Stephen King

Offline

 

#41 15-6-2009 15:08:52

 Kalpana

Powolny działacz

589164
Skąd: Mława
Zarejestrowany: 24-5-2009
Posty: 58
Wiek: 19
Imię: Paulina
WWW

Re: Seriale i programy tv

Leia napisał:

Jestem zaintrygowana przeczytalam co o nim napisalas, obejrzalam trailer, i wiem juz ze chcę obejrzec ten serial! czy on byl emitowany przez polską tv? czy moze będzie?

Z tego co wiem, to chyba wciąż jest emitowany przez Canal+, ale podobno prawa wykupiła również TVP (jeszcze nie puszczali, więc trzeba czekać ). Poza tym można go obejrzeć na platformie 'n' w tej usłudze VOD, czy coś takiego (wypożyczalnia filmów).

Offline

 

#42 15-6-2009 23:12:38

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Seriale i programy tv

Kalpana napisał:

Leia napisał:

Jestem zaintrygowana przeczytalam co o nim napisalas, obejrzalam trailer, i wiem juz ze chcę obejrzec ten serial! czy on byl emitowany przez polską tv? czy moze będzie?

Z tego co wiem, to chyba wciąż jest emitowany przez Canal+, ale podobno prawa wykupiła również TVP (jeszcze nie puszczali, więc trzeba czekać ). Poza tym można go obejrzeć na platformie 'n' w tej usłudze VOD, czy coś takiego (wypożyczalnia filmów).

Mwahaha, to ja się pochwalę bo mam nkę. Jest to dokładniej usługa nscreen, gdzie są różne seriale, jak... Gotowe na wszystko, kiedyś był Doktor House i Prison Break, teraz niestety ich liczba się zmniejszyła. Ale sama się dziwię, dlaczego nie tknęłam Stokrotek. No bo kurcze, wielokrotnie się nudziłam, a nawet nie sprawdziłam, kto tam gra ani o czym jest!

Ale błędy naprawiam, obejrzałam zwiastun i zaciekawił mnie. I sceneria, piękne kolory! I w ogóle, bardzo chętnie się skuszę(:
A w trailerze do sezonu 2 jest bardzo mało tej ukochanej Pace'a: http://www.youtube.com/watch?v=TO_zGVbz … re=related
Czy to znaczy, że nie będzie grała w drugim sezonie zbyt często?


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#43 16-6-2009 03:24:47

 Kalpana

Powolny działacz

589164
Skąd: Mława
Zarejestrowany: 24-5-2009
Posty: 58
Wiek: 19
Imię: Paulina
WWW

Re: Seriale i programy tv

Nijaka napisał:

A w trailerze do sezonu 2 jest bardzo mało tej ukochanej Pace'a: http://www.youtube.com/watch?v=TO_zGVbz … re=related
Czy to znaczy, że nie będzie grała w drugim sezonie zbyt często?

Oczywiście gra i to często . Wciąż jest jedną z głównych postaci - nic się pod tym względem nie zmieniło . Jak na razie obejrzałam 9 odcinków 2. serii, ale może to się zmieni w 10.? Tego nie wiem jeszcze .

Offline

 

#44 12-7-2009 13:50:52

 jagoda

Dżosznięty

4561550
Zarejestrowany: 4-4-2008
Posty: 176
Ulubiona piosenka Josha: Oceano

Re: Seriale i programy tv

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Fly me up to where you are
Beyond the distant star
I wish upon tonight
To see you smile :zadowolony:

Offline

 

#45 13-7-2009 17:33:12

 Leia

Zarażony Dżospą

Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 23-11-2008
Posty: 126
Ulubiona piosenka Josha: You Are Loved,AllaLuceDelSole
Imię: Ilona

Re: Seriale i programy tv

Serialu nie znam. A próbowałaś na http://www.peb.pl
Tam jest dużo seriali, moze jest i ten..


"Liczą się nie te ciosy, które zadajemy, ale te, które zdołamy znieść"
                                                                               Stephen King

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora