Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#16 24-10-2008 19:00:52

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Seriale i programy tv

Agnetha, masz zupełną rację. Świetnie porównanie!

Tak mi się czasem wydaje... Że poziom polskiego showbiznesu i polityki spadł poniżej normy. I tu mi wsty, i tam.


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#17 25-10-2008 23:08:13

 Naborg

Gość z zewnątrz

8199935
Skąd: Ciechanów
Zarejestrowany: 9-8-2008
Posty: 50
Ulubiona piosenka Josha: In her eyes / Per te
Wiek: 18
Imię: Mariusz

Re: Seriale i programy tv

Nie lubię po kimś powtarzać ale nie pozostawiacie mi wyboru dziewczyny:) Dokładnie to.  To co widzę mnie przeraża. Tandeta w stylu Gwiezdnego cyrku czy też jak oni śpiewają. Boże, kto to ogląda. Nie rozumiem, nie mogę pojąć. Nie że mi się nie podoba, że coś nie pasuje. Dla mnie to katastrofa. czasami mi wstyd za polaków


Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

Offline

 

#18 23-11-2008 14:06:21

 Leia

Zarażony Dżospą

Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 23-11-2008
Posty: 126
Ulubiona piosenka Josha: You Are Loved,AllaLuceDelSole
Imię: Ilona

Re: Seriale i programy tv

Jeśli chodzi o Tańce z gwiazdami, jazdę na ludzie, cyrki, jak oni śpiewają i kto wie co jeszcze - to tego po prostu nie znoszę. Za dużo tych edycji, za dużo pseudogwiazd i w ogóle mi się nie podoba.
Z seriali to kiedyś kochałam Lost - ale mi przeszło, bo zrobiło się nudne. Nadal na bieżąco ściągam, oglądam i lubię Prison Break. No i od niedawna oglądam Dextera - hmm...seryjny morderca w którym można się zakochać? czemu nie
Co do polskich seriali to zdecydowanie Teraz albo nigdy. Bajkowe, cukierkowe, ale jakoś mi przypadło do gustu nie wiem nawet czemu


"Liczą się nie te ciosy, które zadajemy, ale te, które zdołamy znieść"
                                                                               Stephen King

Offline

 

#19 24-11-2008 20:47:33

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Seriale i programy tv

Masz rację, Ilona. Lost dla mnie zrobiło się zbyt rozlazłe, nikt nie wie o co chodzi i w ogóle. Prison Breake'a nie oglądam, a Dexter mnie ciekawi już od jakiegoś czasu (: I tak, Teraz albo Nigdy. Podoba mi się, że pokazuje Warszawę od innej strony, tej mniej okropnej (osobiście Warszawy NIE CIERPIĘ).


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#20 26-11-2008 17:11:34

 Naborg

Gość z zewnątrz

8199935
Skąd: Ciechanów
Zarejestrowany: 9-8-2008
Posty: 50
Ulubiona piosenka Josha: In her eyes / Per te
Wiek: 18
Imię: Mariusz

Re: Seriale i programy tv

O tak, tak. Prison Break'owi i Dexterowi mówimy głośne tak
O tym pierwszym to chyba nie muszę pisać, a Dexter chyba mniej znany, chociaż ostatnio widziałem, że był w TVN.  Na prawdę świetnie nakręcony serial, i .. uzależniający Polecam


Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

Offline

 

#21 8-12-2008 11:45:03

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Seriale i programy tv

Hurrrrrrrrra!!! Moje prośby zostały wysłuchane:D Polsat przywrócił serial "Wzór"! ...i znów mogę rozwiązywać zagadki razem z genialnym Charliem i Donem:D


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#22 20-12-2008 16:46:13

 plummy

Dżosznięty

Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 14-8-2008
Posty: 170
Ulubiona piosenka Josha: Don't Give Up, Thankful...
Wiek: 19
Imię: Joanna

Re: Seriale i programy tv

Ja ostatnio zachwycam się drugim sezonem mojego ulubionego serialu "Gdzie pachną stokrotki"(oczywiście ściągniętym z internetu). Pierwsza seria leciała kiedyś w canal+, ale na razie nie zanosi się chyba na kontynuację. A ja po prostu uwielbiam perypetie Cukiernika !

Offline

 

#23 26-1-2009 14:51:41

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Seriale i programy tv

Uwielbiam Doktora House'a. Uważam, że pierwsze serie były najlepsze, ale nadal jestem fanką.

I ostatnio poznałam serial "Wzór". Agnieszka wspomniała o nim w którymś wątku. Jest to serial o rodzeństwie. Starszy o 5 lat Don pracuje w FBI, młodszy Charlie jest profesorem akademickim. I jest geniuszem. Pomimo takiej rożnicy wieku chodził ze swoim bratem do jednej klasy, potrafi wyprowadzić WZÓR na wszystko i tak dalej. A przede wszystkim, i to mnie zupełnie uwiodło, ma loczki. Super loczki! Naprawdę, warto obejrzeć chociaż jeden odcinek, żeby porównać sobie z loczkami naszego Josha. Ach, a głównie chodzi o to, że Charlie za pomocą wzorów na wszystko pomaga FBI rozwiązywać różne sprawy. Przyjemnie się ogląda.


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#24 28-1-2009 14:34:58

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Seriale i programy tv

Oto moje ulubione seriale ;   House , Ekipa , Jordan , Sześć Stóp Pod Ziemia , Chirurdzy . A ze starszych ale powtarzanych Ally Mac Beal
i przyznam się do małej słabości ; lubię filmy fantastyczne , ale takie z dobrą fabułą i efektami . Niedawno nadawali na Canal plus , a potem na Tvn i Tv7 Wybrańcy Obcych  . Fajnie nakręcony przez Spilberga serial o kilku rodzinach porywanych przez obcych . Ciekawa jestem czy ktoś z was to oglądał ?

Offline

 

#25 6-2-2009 20:15:35

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Seriale i programy tv

Moje ulubione seriale:
- Lost (ale też na początku, bo już potem nie mogłam oglądać w tv- czasu nie było, a i tak jak dla mnie za dużo sezonów kręcą i produkcja traci na oryginalności)
- Herosi (są wprawdzie niedociągnięcia, ale uwielbiam to i tak:P)
- 4400 (bo ja lubię science fiction:P)
- Terminator: Kroniki Sary Connor (na początku ciut nudnawy, ale się rozkręcił)

Oglądałam też trochę "Skazanego na śmierć". Plus czasem patrzę na Wzór- o tak, znów Charlie i te jego loczki:P Mamy podobne gusty:D Całkiem ciekawy jest też serial "Pod osłoną nocy", ale ma beznadziejną porę emisji.


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#26 7-2-2009 14:12:44

 Nadia

Gość z zewnątrz

836625
Skąd: Gryfice
Zarejestrowany: 28-12-2008
Posty: 41
Ulubiona piosenka Josha: każda jest wyjątkowa:)
Wiek: 19
Imię: Nadia

Re: Seriale i programy tv

Ja oglądam Ojca Mateusza emisja co niedziele na Jedynce każdemu polecam świetny serial.


Don't give up
It's just the weight of the world

Offline

 

#27 7-2-2009 16:44:39

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Seriale i programy tv

Nadia napisał:

Ja oglądam Ojca Mateusza emisja co niedziele na Jedynce każdemu polecam świetny serial.

Naprawdę? Ja oglądałam jeden odcinek, z babcią zresztą, i jedyne co robiłyśmy to zerkałyśmy na siebie i narzekałyśmy, że polskie seriale są żenujące. Ojciec Mateusz wydaje mi się jednym z tych najbardziej sztucznych. Ale to pewnie tylko takie moje odczucie.


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#28 7-2-2009 17:29:20

 Leia

Zarażony Dżospą

Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 23-11-2008
Posty: 126
Ulubiona piosenka Josha: You Are Loved,AllaLuceDelSole
Imię: Ilona

Re: Seriale i programy tv

Mój tata ogląda Ojca Mateusza i nie narzeka, a Jego trudno zmusić do oglądania czegokolwiek (nawet do Prison Break musiałam go zmuszać). Mnie jakoś nie ciągnie do tego serialu.
Za to z polskich uwielbiamy wszyscy RANCZO


"Liczą się nie te ciosy, które zadajemy, ale te, które zdołamy znieść"
                                                                               Stephen King

Offline

 

#29 22-3-2009 12:27:12

 Leia

Zarażony Dżospą

Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 23-11-2008
Posty: 126
Ulubiona piosenka Josha: You Are Loved,AllaLuceDelSole
Imię: Ilona

Re: Seriale i programy tv

muszę przyznać ze nie oglądalam Housa ale chyba sie skuszę, po tym co tu o nim przeczytalam
Dorota, podobnie jest w "Na dobre i na złe". Ktokolwiek się przewinie przez szpital, zaraz u niego znajdą jakąś chorobę, zwykle bardzo rzadką. Ale tak to juz jest, cos sie musi w tych serialach dziać
Ja teraz jestem na etapie 2 sezonu Dextera. Uwielbiam


"Liczą się nie te ciosy, które zadajemy, ale te, które zdołamy znieść"
                                                                               Stephen King

Offline

 

#30 3-5-2009 17:21:20

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Seriale i programy tv

Pamiętacie jak kiedyś opowiadałam Wam, że słyszałam Josha w serialu "Moda na sukces"? Nie mogłam sobie jednak za żadne skarby przypomnieć jaki to utwór śpiewał Josh...ale już WIEM To było "To Where You Are". Głos Josha towarzyszył Brooke płynącej na łodzi w trakcie pokazu mody we Włoszech.

Tutaj znalazłam te informacje:
http://mooienmeedogeloos.web-log.nl/

http://www.allsoapscoops.com/bbsong.html

A swoją droga nie było łatwo je odszukać...ale udalo się;]

Z chęcią zobaczyłabym jeszcze ten fragment odcinka ale jego to już chyba nigdzie nie znajdę:/


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora