Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#1 10-8-2008 22:04:05

 jagoda

Dżosznięty

4561550
Zarejestrowany: 4-4-2008
Posty: 176
Ulubiona piosenka Josha: Oceano

Seriale i programy tv

ehh skończył mi się serial..oglądałam DINOTOPIĘ. Znacie?? tylko ja ten serial 13 odcinkowy. a nie 3 odcinkowy mini serial.Fajne to było zostaje dr house i csi miami:) a Wy co w dzisiejszych czasach lubibie oglądać?? Pytam o seriale:)


Fly me up to where you are
Beyond the distant star
I wish upon tonight
To see you smile :zadowolony:

Offline

 

#2 13-8-2008 19:32:42

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Seriale i programy tv

Dinotopia...hmm...nie znam...więc nie oglądałam. Jeśli chodzi o CSI, oglądałam jeden odcinek i nawet mnie wciągnął:) jednak wolę więcej nie oglądać bo jeszcze się zaangażuje i nie będę mogła przestać!
Tak właściwie, to w TV nie ma nic specjalnego w te wakacje - same powtórki seriali... a i dobrych filmów jak na lekarstwo:/
Chyba trzeba będzie poczekać do września na seriale. Ja czekam na "Teraz albo nigdy", "M jak miłość" - może powiecie jak to można oglądać, ale ja czasem chce się oderwać od realu i to jest jakiś sposób. Jestem też ciekawa jak wypadnie polska wersja Brzyduli Betti...
Kiedyś oglądałam więcej seriali, ale teraz czas mi na to nie pozwala... Lubiłam bardzo serial "Kryminalni" Nie mogę się pogodzić z tym, że już definitywnie się zakończył i że już więcej nie zobaczę komisarza Zawady, Marka Brodeckiego i Basi:(
"Kryminalni" to jedyny serial kryminalny jaki lubiłam, inne były dla mnie zbyt brutalne (i nawet tę przyjemność mi odebrali).

Miło wspominam też "Jezioro marzeń" może ktoś oglądał?

aaa...zapomniałam! Oglądam też "Beverly Hills 90210" - to taki sentymentalny powrót do przeszłości:)
Zdarza mi się też obejrzeć "Czarodziejki"


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#3 13-8-2008 21:50:44

 aglaja

Dżosznięty

Zarejestrowany: 31-7-2008
Posty: 159
Ulubiona piosenka Josha: Awake / In Her Eyes
Wiek: 17
Imię: Ola

Re: Seriale i programy tv

Oj tak, doskonale pamiętam "Jezioro marzeń", o ile się nie mylę ten serial leciał parę lat temu na Polsacie. Mogę mieć jedynie nadzieję, że puszczą go jeszcze raz. Zresztą stacje telewizyjne często powracają do hitów sprzed lat (szczególnie teraz w wakacje), np. "Beverly Hills 90210". Codziennie rano wstaje o 9.30 (leniuch ze mnie!) oglądam "Czarodziejki" (również polecam), a zaraz potem wspomniane wyżej "Beverly Hills 90210" - tak samo jak Agnetha mam sentyment do tego serialu
Wieczorami często zdarza mi się oglądać "Doktora Housa", "CSI:MIAMI"i "CSI:NY". Ostatnio wciągnęłam się w serial emitowany przez Polsat w niedziele ok. godziny 21:00 - "Wzór". Zgodnie stwierdziłam z siostrą, że jeden z głównych bohaterów jest łudząco podobny do Josha, ma tak samo kręcące się włoski. Ale niestety jest to nieudana podróbka bo Josh jest jedyny i niepowtarzalny!
A o "Dinotropii" niestety nigdy nie słyszałam


"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Offline

 

#4 18-8-2008 11:48:55

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Seriale i programy tv

Serialu "Wzór" nie oglądałam, do momentu kiedy powiedziałaś, że gra tam aktor podobny do Josha. Ten argument przekonał mnie żeby jednak serial obejrzeć i przekonać się jaki ten "drugi" Josh jest:)
Wczoraj obejrzałam i...chyba będę oglądać dalej! Serial naprawdę wciągający:) A jeśli chodzi o tego sobowtóra...no podobieństwo rzeczywiście uderzające, ale Josh jest tylko jeden i nie zamienię go choćby miał tysiąc sobowtórów!


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#5 18-8-2008 15:53:02

 Kastor13

Gość z zewnątrz

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 4-8-2008
Posty: 21

Re: Seriale i programy tv

Jeśli miałabym wybrać któregoś z braci Eppes to zdecydowanie Dona Eppesa, którego gra Rob Morrow (pamiętny Dr Joel Fleischman z "Przystanku Alaska (Northern Exposure))". David Krumholtz czyli Charlie Eppes zdecydowanie nie jest Joshem, choć i jemu dłuższe włosy i loczki służą.

Więcej odcinków serialu Wzór można zobaczyć na stacji AXN.

Ostatnio edytowany przez Kastor13 (18-8-2008 15:53:36)

Offline

 

#6 7-9-2008 20:24:20

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Seriale i programy tv

Mam pytanko odnośnie serialu "Wzór". Obejrzałam do tej pory kilka odcinków i serial bardzo mi się spodobał:)
Chciałabym oglądać go dalej, ale nie wiem kiedy teraz będą go emitować. Zawsze był w niedzielę o 21:00, a teraz już go nie ma:( Czy ktoś z Was wie kiedy serial będzie emitowany? Mam tylko nadzieję, że Polsat nie zrezygnował z niego całkiem bo to byłaby katastrofa!


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#7 7-9-2008 21:23:04

 Kastor13

Gość z zewnątrz

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 4-8-2008
Posty: 21

Re: Seriale i programy tv

Serial emituje stacja AXN. Tylko nie wiem czy taką odbierasz, może być w ofercie telewizji kablowej. Tam odcinki są w soboty o 19.00 i powtórki w niedzielę koło 24.00 (dziś akurat godzinę później). Emitowane po dwa. I są już trochę dalej w stosunku do Polsatu.

Ostatnio edytowany przez Kastor13 (7-9-2008 21:24:37)

Offline

 

#8 8-9-2008 15:18:25

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Seriale i programy tv

Do Kastor13:
Niestety nie mam kablówki:( i tym samym muszę pożegnać się z serialem "Wzór"
Dlaczego Polsat wykręcił mi taki numer???


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#9 18-10-2008 22:48:12

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Seriale i programy tv

Ja zacznę od Mam Talent, choć nie wiem, czy takowy program można za serial uznać. Rozmawialiśmy już o nim pod tematem o muzyce, w zakresie dwóch dziewcząt - Klaudii Kulawik i Walencik. Dzisiaj Klaudia Kulawik wystąpiła po raz drugi. Podobała Wam się piosenka, wykonanie? Ktoś oglądał, w ogóle? XD


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#10 19-10-2008 11:39:14

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Seriale i programy tv

Tak, oglądałam. Szczerze mówiąc, na początku Klaudia nie za bardzo mi się spodobała. Ale wczoraj mnie oczarowała. Piękna piosenka i piękne wykonanie. Teraz mogę powiedzieć, że naprawdę dziewczynka ma mocny głos. Ciekawe co będzie, jak dorośnie!

Ja ubolewam nad tym, że do półfinału nie wszedł sopranista Michał Sławecki. Talent na miarę zwycięstwa!! Po prostu jest genialny. Nie rozumiem czemu go nie wzięli, a wzięli np. tę Marylę... A potem żałują swoich wyborów (jak wczoraj mówili).

W ogóle uważam generalnie, że nasz Mam talent jest słaby. Myślałam, że będzie więcej osób, które ewidentnie mają talent i potrafią zadziwić.

Temat o Mam Talent już jest. Znajdziecie go tutaj.
M.P.


Co do innych seriali czy też programów rozrywkowych.

Jestem fanką Prison Break (tzn. jestem fanką Michaela Scofielda vel. Wentwortha Millera xD). Obejrzałam trzy serie i zaczęłam oglądać czwartą, ale tylko jeden odcinek. Niestety na razie nie mam czasu.

Kiedyś oglądałam Lost - Zagubieni. I bardzo mi się spodobał. Ale realizatorzy chyba troszkę przesadzili. W tym momencie zamiast rozwiązywać zagadki jeszcze bardziej je gmatwają i cały serial stał się po prostu nudny. Przestałam oglądać. Dlatego teraz nawet już nie wiem co tam się wydarzyło.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#11 21-10-2008 19:27:23

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Seriale i programy tv

Na mnie też Klaudia wywarła niesamowite wrażenie!...i tak ładnie wyglądała:)
Ogólnie to po tym pierwszym odcinku live mogę powiedzieć, że tylko Klaudia się spisała. Inni jakoś mnie nie zachwycili, a w każdym razie mieli lepsze występy w czasie eliminacji.
Ja też ubolewam nad Michałem:( Był genialny!!!

Tak właściwie to seriali już tak nie oglądam. Jedynie "Teraz albo nigdy" albo "M jak miłość" - to już siła przyzwyczajenia...

...powiem Wam jeszcze jedną ciekawostkę... a propos serialu i Josha!
Wszyscy zapewne znamy legendarny i niezniszczalny serial amerykański "Moda na sukces". Przyznam się, że dawno dawno temu nawet go oglądałam! ...a głównie to w czasie wakacji kiedy jeździłam do babci - babcia oglądała to i wnuczka też oglądała!
Teraz jak czasem widzę ten serial to za głowę się chwytam jak mogą to jeszcze emitować! ...ale do czego zmierzam:
już jakiś czas temu (nie pamiętam dokładnie kiedy, ale jakoś w ostatnim półroczu) przypadkiem włączyłam na TVP1 gdzie właśnie serial leciał - i kogo słyszę?! JOSHA!!! To było jakoś na początku jak go poznałam, ale jestem na 100% pewna, że to śpiewał Josh! Pamiętam tylko, że w trakcie jakiegoś pokazu mody we Włoszech w czasie kiedy jakaś modelka prezentowała suknię ślubną słychać było piosenkę Josha! Zabijcie mnie, ale nie pamiętam którą:(
...nie mogłam wtedy uwierzyć, że oglądałam właśnie ten odcinek kiedy to Josh śpiewał! To nie mógł być przypadek:D

Ostatnio edytowany przez Agnetha (21-10-2008 19:28:17)


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#12 21-10-2008 19:42:19

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Seriale i programy tv

A ja dzisiaj przez przypadek obejrzałam Modę na Sukces i, kurcze, Josha nie słyszałam ;____________;

Ja nie oglądam generalnie nic, najwyżej Teraz albo Nigdy. No i ten Mam Talent mnie zaciekawił, więc oglądałam. Niestety teraz praktycznie najciekawsza część: poszukiwanie owych talentów, jest już zakończona ):


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#13 22-10-2008 16:54:36

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Seriale i programy tv

Pewnie już więcej nie będzie tam śpiewał (chociaż nigdy nic nie wiadomo..)... Tak sobie myślę, że ktoś z "góry" musiał mną kierować i podpowiadał: "włącz dzisiaj TVP1 i zobacz Modę na sukces - będzie śpiewał Josh^^". Na pewno nie był to przypadek:)


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#14 23-10-2008 18:28:02

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Seriale i programy tv

Aga, też tak myślę! XD

Nawiązując do krótkiej rozmowy na chacie. Ja też tak uważam. Mam talent podoba mi się, że można zobaczyć tam ludzi, którzy rzeczywiście ten talent mają. A te gwiazdki, wypromowane na seks-aferach, plagiatach i nie wiadomo jeszcze czym... Potrafią NIESTETY przyćmić osoby, które mają w sobie 'to coś'.

Co do Tańca z Gwiazdami: pierwsza edycja mi się naprawdę podobała. Ciekawy pomysł, od zawsze kochałam taniec. Ale nie róbmy z tego (wyżej wspomnianej) mody na sukces. Co za dużo to niezdrowo, jak mówią.


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#15 24-10-2008 17:11:40

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Seriale i programy tv

Świetnie to podsumowałaś:applause:
Za pierwszym razem jest ta ciekawość, która powoduje, ze chce się taki program oglądać. Za drugim razem już ta ciekawość powoli słabnie, ale jeszcze nie znudziliśmy się na tyle żeby zrezygnować. Jednak przy kolejnej próbie jest już coraz gorzej - wszyscy doskonale wiemy czego można się po programie spodziewać, nie ma tego elementu zaskoczenia...
Dlatego producenci programów używają coraz to nowych sztuczek żeby zachęcić widza (nie będę tu już mówić o poziomie tych zagrywek bo szkoda gadać, a poza tym wszyscy doskonale wiemy o co chodzi). Powiedziałabym jedynie, ze polski biznes rozrywkowy osiągnął już totalne dno. Brak nowych, ciekawych pomysłów, kopiowanie wszystkiego z Zachodu itd.
Ósma edycja Tańca z gwiazdami to już wielka przesada! Porównałabym to to ósmego kawałka tego samego ciastka - za pierwszym razem bardzo nam smakuje, ale już za tym ósmym zaczyna nas mdlić...


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora